X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
خرید اینترنتی نقره
خرید اینترنتی نقره چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

برق 

پرتاب کردن جواهرات نقره در چندین گام موادی که در ذیل معرفی شده اند در همگی منزل ها در دسترس است و به راحتی می توانید با به کارگیری از آن ها جواهرات نقره ای درخشان داشته باشید . 

نقره

پودر 

ماشین لباسشویی یک کاسه متوسط را با ورق آلومینیوم بپوشانید و باطن آن را با آب داغ پر فرمائید . یک قاشق غذاخوری پودر لباسشویی را در آب حل کنید . نقره را به بازه زمانی یک دقیقه در آب قرار دهید و آنگاه شسته و خشک فرمایید . 


سس 

گوجه فرنگی کمی از سس گوجه را بر روی حوله زده و آن را بر روی قسمت هایی از نقره که سیاه گردیده هست می مالیم . در صورتیکه با این کار نقره براق نشد بخش های سیاه را به بازه 15 دقیقه با سس بپوشانید و بعد با یک پارچه نرم پاک کرده، شستشو داده و خشک فرمایید . می توانید برای پاک کردن درزها از مسواک نرم به کار گیری نمایید . 


جواهرات نقره 

جواهرات 


راه و روش 

هایی برای تمیزکردن جواهرات نقره 

نشاسته 

ذرت خمیری از نشاسته ذرت و آب می تواند درخشش را به نقره های شما بازگرداند . این خمیر را با یک پارچه مرطوب بر روی نقره قرار دهید . فرصت دهید تا خشک شود و سپس با یک حوله زبر آن را تمیز فرمایید . 


ژل 

ضدعفونی کننده دست ژل آنتی باکتریال ضدعفونی کننده دست خیر فقط با میکروب ها مبارزه می نماید بلکه جلا دهنده ای مضاعف عالی برای نقره است . چندین قطره از این ژل را بر روی پارچه نرمی ریخته و بخش های سیاه گردیده نقره را با آن پاک نمایید . 


خمیردندان 

کمی خمیردندان را روی پارچه ای زده و بر بخش های تیره نقره بکشید . سپس بخش هایی که با خمیردندان پاک شده را پاک و خشک نمائید تا درخشش آن را با چشمان خویش ملاحظه کنید . 


شیشه 

تمیز کن شیشه منزه کن را روی پارچه یا مسواکی اسپری کرده و از آن برای منزه کردن نقره به کارگیری نمایید . با این فعالیت نقره شما نظیر روز نخستین درخشان و براق خواهد شد . 


قابل انعطاف 

کننده مو همگی مواد ذکر شده تا اینجا برای درخشان کردن نقره های تیره و سیاه گردیده به کار برده می شوند . ولی برای دوری از سیاه شدن نقره هم می توانید کمی نرم کننده گیسو را بر روی نقره منزه مالیده و بگذارید کم آب شود . همینطور 

بخوانید : همگی مطالب و رویکرد های مرتبط با خانه تکانی جواهرات 


پرهیز 

از سیاه شدن نقره جات با گچ گچ 

برای براق ماندن نقره ها و خودداری از سیاه شدن آن ها همچنین می توانید تعدادی خودکار گچ را در قفسه یا کشویی که آن‌ها را مراقبت می نمائید بگذارید . گچ ها رطوبت را به خویش جذب کرده و از سیاه شدن نقره ها پرهیز می نمایند . 


موادی که در پایین معرفی شده اند در همگی خانه ها در دسترس هست و به راحتی می توانید با به کار گیری از آن‌ها نقره هایی براق داشته باشید . 


پودر 

اتومبیل لباسشویی یک کاسه متوسط را با ورق آلومینیوم بپوشانید و داخل آن را با آب داغ مالامال نمائید . یک قاشق غذاخوری پودر لباسشویی را در آب حل فرمایید . نقره را به مقطع یک دقیقه در آب قرار دهید و آن گاه شسته و کم آب فرمائید . 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :